Brook Benjamin

Apmierinātība garantēta

Naudas atgriešanas politika

Mēs esam apņēmušies nodrošināt klientu apmierinātību ar ESET digitālajiem drošības risinājumiem, tāpēc piedāvājam 30 dienu naudas atgriešanas politiku. Ja jūs neesat 100% apmierināts ar savu pirkumu, mēs ar prieku atmaksāsim pilnu pirkuma cenu.

Izmēģinājuma versijas

Pirms pirkšanas mēs iesakām izmantot ESET piedāvāto 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Ja pēc 30 dienu izmēģinājuma periods drošības risinājums neatbilst jūsu gaidām, jums nav jādara nekas. Ja jūs izlemsiet iegādāties pirms neizmantotā perioda beigām, tas tiks pārcelts uz jūsu abonēšanas derīguma laiku.

Izmēģinājuma versijas ESET mājas drošības plāniem var atrast šeit: https://www.eset.com/lv/home/free-trial/

Lai iegūtu izmēģinājuma versiju ESET uzņēmējdarbības drošības risinājumiem, lūdzu, sazinieties šeit: https://www.eset.com/lv/business/request-business-trial/

Tiesības atcelt līgumu un saņemt naudu atpakaļ

Lai pārliecinātos, ka esat iegādājies ESET abonementu tieši no ESET Latvijas (NOD Baltic, SIA) tiešsaistes veikala (https://eset.com/lv, https://esetnod32.lv, https://nod.lv) un ka nav pagājušas 30 (trīsdesmit) kalendāro dienu no pasūtījuma veikšanas (rēķina izrakstīšanas datuma). Ja jūs neesat iegādājies abonementu no ESET Latvijas tiešsaistes veikala, tad naudas atgriešanai sazinieties ar ESET izplatītāju, no kura iegādājāties drošības risinājumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ESET izplatītāji var piemērot atšķirīgas naudas atgriešanas politikas.

Jūs varat sākt pirkuma atgriešanas procesu, ko veicāt no ESET Latvijas tiešsaistes veikala, zvanot pa tālruni +37167660636 vai nosūtot e-pastu uz adresi [email protected].

Atstājiet pieprasījumu